Інститут інноваційної освіти КНУБА – серед співорганізаторів Всеукраїнського майстерського турніру з боксу серед чоловіків та жінок «КУБОК КИЄВА»

7-12 лютого 2023 року у спорткомплексі Київського національного університету будівництва і архітектури проходив Всеукраїнський майстерський турнір з боксу серед чоловіків та жінок «КУБОК КИЄВА». Серед організаторів цього грандіозного спортивного дійства - Київський національний університет будівництва і архітектури (ректор професор Петро Куліков, помічник ректора Ольга Денисюк), Інститут інноваційної освіти КНУБА (директор Олексій Петроченко).

Участь у заході взяв проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Державного торговельно-економічного університету (Київ) Куліков О.П.

За звання переможців та за виконання нормативів «Майстра спорту України» змагалися боксери з усіх куточків України.

 «У нинішні непрості для кожного із нас часи, коли війна докорінно змінила життя усієї країни, а тривога, біль і смуток стали невід’ємною складовою життя кожного українця, такі масштабні і емоційно надихаючі заходи допомагають усвідомити, що ми нація незламних, які свято вірять у Перемогу і впевнені, що після війни зможемо відновити повноцінне життя, зберегти і примножити свої цінності, традиції у тому числі – спортивні, – ділиться враженням Олексій Петроченко. –  Вдячні за підтримку всім спонсорам заходу і горді, що мали можливість долучитися до його проведення. Разом кожен на своєму місті наближаємо Перемогу!».

2 13 12 11 23

13 12 11 38

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА