Сертифікат про участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформації суспільства в соціальних і гуманітарних науках»

Заступник директора з педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання ІІНО КНУБА, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова отримала сертифікат про участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформації суспільства в соціальних і гуманітарних науках».
Нагадаємо, 9-10 грудня 2022р. у Ризі, Латвія, на базі Балтийської міжнародної академії, з якою Інститутом інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури підписано Меморандум про взаєморозуміння, пройшла XI Міжнародна науково-практична конференція «Трансформації суспільства в соціальних і гуманітарних науках» за участю науковців із Латвії, України, Туреччини, Румунії та інших країн.
Інститут інноваційної освіти КНУБА на конференції гідно представила заступник директора з педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання ІІНО КНУБА, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова, яка виступила з доповіддю «Інноваційні інструменти розвитку глобального фінансового ринку».
Головною метою конференції, до участі у якій було запрошено викладачів, докторантів, магістрантів та спеціалістів, стало обговорення актуальної інформації та обміну практичним досвідом щодо перспектив розвитку соціально-гуманітарних наук в умовах воєнного стану.

riga

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА