Чемпіонат України з К1 "Шлях від аматора до професіонала" – кожну спортивну перемогу присвячуємо нашим мужнім захисникам!

15-17 грудня в спорткомплексі КНУБА проходив Чемпіонат України з К1 "Шлях від аматора до професіонала".
Київський національний університет будівництва і архітектури, Інститут інноваційної освіти КНУБА, ГО "Вся Україна" – серед організаторів цього яскравого спортивного дійства.
17 грудня, в суботу, на кульмінаційному етапі спортивного свята, учасники змагань, усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про наших мужніх воїнів, які ціною свого життя виборюють для нас право жити, ставити спортивні рекорди, навчатися і рухати країну вперед.
«У сьогоднішні тривожні і складні часи військового протистояння з жорстоким і підступним ворогом кожен свій здобуток, кожне досягнення і кожну перемогу присвячуємо нашим ЗСУ, волонтерам, усім, хто допомагає наближати Перемогу, – акцентує директор ІІНО КНУБА Олексій Петроченко. – Тож мені приємно, що наший Інституту – серед організаторів заходу, а представники колективу – серед вболівальників».
Голова правління ГО «Вся Україна» Валентин Гиря наголосив, що одним із пріоритетних напрямків діяльності організації є підтримка освітніх, культурних та спортивних проектів, які допомагають об’єднувати українське суспільство. Одним із таких проектів і є сьогоднішні змагання.
Участь в урочистій фінальній частині спортивного заходу взяв ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков, який привітав переможців та побажав нових спортивних досягнень, а Україні – Перемоги і миру!

22 12 19 12 23 50 872 19 12 22 43 034

 

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА