Відкрита лекція Генерального директора міжнародної компанії-виробника ТОВ «CREATIVE MEDIA SYSTEMS» Олега Богомолова

Кафедра архітектурно-проектної справи в межах міжнародної співпраці із зовнішніми стейкхолдерами за освітньою програмою "Архітектура будівель та споруд" для студентів другого (магістерського) рівня освіти регулярно запрошує провідних фахівців архітектурно-проектної справи, практиків у використанні сучасних інноваційних технологій.

10 листопада 2022р. відбулася чергова відкрита лекція Засновника та Генерального директора міжнародної компанії-виробника ТОВ «CREATIVE MEDIA SYSTEMS» Олега Богомолова на тему «Сучасні інноваційні медіа-технології. Проблеми та інновації у використанні медіа-фасадних систем в сучасній архітектурі України. Світовий досвід».

m 1

Лектор є автором, ідейний натхненником, проектувальником, архітектором медіа-архітектури в Кувейті, Китаї, Німеччині, Швейцарії, Нідерландах,  Франції, та Україні. Серед останніх медіа-проектів - телевізійна студія в Женеві, вхід до факультету інновації в Лозанні, інтер’єр музею в Берліні, бутік у Франції.

В Україні Олег Богомолов вже 10 років впроваджує інновації у використанні медіа-фасадних систем в наступних реалізованих проектах:

  1. Проектування, реалізація, програмування інтерактивних екранів на медіа-фасаді ТРЦ «Ocean Plaza» в м.Києві.
  2. Проектування, монтаж, будівництво медіа-об’єктів в комплексі рішень медіа-фасадів та інтер’єрів ТРЦ «Planeta Mall» у м. Харкові (майже добудовано до 24 лютого 2022р.) та багато проектів майбутніх інтер’єрів в Україні. 

Формат лекції відбувся в он-лайн режимі. Фахівець на даний час працює у Швейцарії, але завдяки он-лайн формату мав можливість поділитися власним досвідом, провести дискусію на зазначену тему з метою обміну досвідом, оскільки багато студентів, які навчаються на кафедрі архітектурно-проектної справи ІІНО КНУБА, мають другу вищу освіту і працюють в різних сферах будівництва та архітектури.

На обговоренні були присутні викладачі кафедри.

m2

m3m 4m 6m 7m8m 9m 10Щира вдячність Олегу Богомолову також за надані пропозиції щодо доповнення та інноваційності окремих пунктів освітньої програми «Архітектура будівель та споруд», можливості щодо подальшої співпраці в галузі Архітектури та будівництва, пропозиції щодо підвищення кваліфікації студентів та викладачів на реальному будівництві.

 

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА