Чемпіонат міста Києва з боксу серед молоді та жінок-молоді. Вітаємо переможців!

10-12 листопада у спорткомплексі КНУБА відбувся чемпіонат міста Києва з боксу серед молоді та жінок-молоді.
Глядачами та вболівальниками на цьому спортивному заході були співробітники, студенти Київського національного університету будівництва і архітектури на чолі з ректором Петром Куліковим та Інституту інноваційної освіти на чолі з директором Олексієм Петроченком.
«Дякуємо нашим мужнім воїнам ЗСУ за те, що маємо можливість жити, працювати, отримувати спортивні перемоги, - ділиться Олексій Петроченко. – Це було надзвичайно яскраве спортивне дійство, під час якого наші хлопці і дівчата вкотре довели, що українська земля дарує світу справжніх переможців! Вітаємо переможців. Пишаємося, що і наш навчальний заклад долучився до проведення цього заходу і загалом активно підтримує розвиток спорту у Києві».

4 15 40 58spp