Вітання з Днем будівельника! Запрошуємо здобути будівельну освіту в ІІНО КНУБА!

14 серпня професійне свято у представників будівельної галузі країни, серед яких багато випускників відокремленого структурного підрозділу «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», навчального закладу, який є провідним у галузі підготовки фахівців будівельного профілю.

Дорогі колеги, викладачі, студенти! Шановні будівельники – вже добре відомі в Україні та за її межами, а також ті, хто робить лише перші кроки в професії!

Сьогодні маю приємну нагоду висловити вам свою повагу і вдячність – за високий професіоналізм і любов до своєї професії, за мужність, витримку, патріотизм, милосердя. Навіть за найскладніших умов воєнного часу ви залишаєтесь мудрими, творчими, натхненними.

Бажаю мирного неба і можливості реалізувати усі свої найсміливіші і найамбітніші задуми і проекти, задля відродження і відбудови наших зруйнованих російськими агресорами міст і сіл, задля успішної і процвітаючої України.

Нехай професійне свято принесе вам примноження добра і щастя, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.

Дорогі вступники! Приєднуйтесь до нашого колективу! Обирайте професію майбутнього! Обирайте ІІНО КНУБА!

З повагою

Олексій Петроченко,

директор Інституту інноваційної освіти КНУБА

bb

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА