Вітаємо з Днем бухгалтера та аудитора!

16 липня 1999 року в суверенній Україні прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Тому з 2004 року щорічно в Україні відзначають професійне свято — День бухгалтера та аудитора ― саме 16 липня.

Це свято для тих, хто пов'язаний з бухгалтерською чи аудиторською діяльністю, для викладачів закладів вищої освіти та їхніх студентів, майбутніх професій у сфері бухгалтерського обліку та аудиту.

Колектив Інституту інноваційної освіти висловлює щиру подяку працівникам фінансово-бухгалтерської частини ІІНО КНУБА під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Ірини Сотнікової за професіоналізм, широкий діапазон знань, які допомагають нашому Інституту навіть у найскладніші часи, які сьогодні переживає Україна через російську агресію, підтримувати імідж навчального закладу з бездоганною фінансовою репутацією. Кожен бухгалтер сьогодні ― справжній боєць як в тилу, так і на фронті. 

Бажаємо, найперше, миру усім нам.

А бухгалтерам - безпомилкової роботи й безперешкодної діяльності, безсумнівної вдачі і високих успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій справі, міцного здоров’я та родинного благополуччя.

a8eceafe3a67a38e0d946aed49f46ea7 XL

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА