Інститут інноваційної освіти КНУБА - навчальний заклад, який швидко адаптується під сучасні умови і пропонує знання найвищого ґатунку

Продовжуємо цикл публікацій, побудованих на розповідях, роздумах, спогадах, оцінках та пропозиціях наших нинішніх студентів та випускників різних років. Тема: «Чому мій вибір – Інститут інноваційної освіти КНУБА?».

Анатолій Лепешко 

lepesco

За фахом - архітектор-містобудівельник, працюю з 2017 року.Вступив на магістратуру в 2020 році, на базі диплома спеціаліста, який здобув у НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «Архітектура будівель і споруд». Також на базі цього диплому закінчив магістратуру в Інституті інноваційної освіти за освітньою програмою «Міське будівництво і господарство» у 2020 р.

"Проживаю в Києві. Про Інститут інноваційної освіти дізнався з Інтернету, коли обирав навчальний заклад для здобуття другої вищої освіти. Чому надав перевагу саме ІІНО КНУБА? Тому що  він спеціалізується на післядипломній освіті, з врахуванням того, що спеціалісти суміжних галузей мають змогу в рамках скороченого курсу деяких дисциплін отримати весь необхідний об’єм знань, щоб відповідати своїй кваліфікації та ступеню вищої освіти магістра.

Влаштовує графік навчання - як самих сесій стосовно всієї програми, так і розкладу пар. Якщо у мене особисто не виходить навчатися по суботах, домовляюся про індивідуальний графік зустрічі з викладачем в інший день, і це не є проблемою!

Хочу відзначити високий рівень викладацького складу Інституту! Приємно працювати з професіоналами своєї справи. Серед викладачів є практикуючі спеціалісти, які можуть навести чимало прикладів з власного практичного досвіду, а також пояснити різницю між теоретичним та практичним підходом до вирішення різноманітних конкретних завдань. Я вважаю, це чудовий показник, особливо для студентів, які вже працюють за фахом. До цього всього, помітив, що у таких викладачів чудово поєднується викладацька, виробнича та наукова діяльність, що особливо важливо для тих, хто прагне дізнатися останні новини у сфері своєї спеціальності. Відчувається робота керівництва стосовно відповідності назви інституту інноваційної освіти його суті.

Хочу зауважити, що багато чого залежить і від самого студента, його ставлення до навчання.

У цілому в Інституті мені багато що подобається! Почну з елементарного - ставлення методистів, які завжди хочуть максимально допомогти у наданні всієї інформації, аби студент був вчасно на парі, знав свій розклад, відстежував свою успішність та багато іншого! Привітні працівники на пропускному пункті біля турнікету, які можуть і вдало пожартувати, і морально підтримати.

Мені подобається, що викладачі завжди йдуть назустріч студенту і охоче можуть провести додаткові консультації для тих, хто дійсно турбується за свої знання.

Можу позитивно відмітити також сучасні ремонти в самому закладі, нові аудиторії, мультимедійна техніка. В такому приміщенні відчуваєш себе представником нового покоління, а це гарний стимул для креативності та творчості!

В ІІНО КНУБА дуже гарно поставлений та налагоджений процес дистанційного навчання. Звісно, хочеться знайомитися з усіма, спілкуватися наживо, але розумію, що необхідно дотримуватися заходів безпеки в умовах карантинних обмежень.

З початком дистанційного навчання більшість викладачів миттєво відреагували і зібрали всі індивідуальні електронні адреси, створили конференції та почали проводити заняття дистанційно з допомогою програм «зум» та «гугл міт». Розумію, що в той період ми всі навчалися - як викладачі, так і студенти. Особисто для мене така форма навчання не новинка, тому я швидко зорієнтувався.

Чим цей навчальний заклад, на мою думку, кращий за інші?

У порівнянні з тими навчальними закладами, в яких я навчався (а це біля п’яти),  ІІНО в моєму рейтингу посідає одне з кращих місць. Відзначити його унікальність можу в тому, що він швидко адаптується під сучасні умови. Тобто, якщо сьогодні потрібні знання в галузі екології чи енергоефективності, завтра я вже можу пройти відповідний курс лекцій вказаних дисциплін. Неодноразово мене запрошували і продовжують запрошувати на конференції, круглі столи, де обговорюються сучасні проблеми з провідними спеціалістами, які живуть своєю роботою та займають високі посади в державі, що я вважаю дуже і дуже круто, оскільки можу вже зі студентських років мати приклад та дороговказ до саморозвитку! І хочу зауважити, що такі конференції в ІІНО КНУБА відбуваються досить регулярно!

Мені дуже сподобалося, що проводяться екскурсії, зокрема, пам’ятаю, як нам показували лабораторії по дослідженню конструктивних будівельних матеріалів та конструкцій.

Якщо спробувати коротко відповісти на запитання, що мені найбільше запам’яталося за період навчання, то з впевненістю можу сказати – все, що стосується отримання знань. Думаю, це і є основний показник, за яким  можна оцінювати навчальні заклади.

Хороші ремонти, ввічливий персонал, сучасність - це все дуже круто, але слід розуміти, за чим ми сюди приходимо, а приходимо ми за знаннями, і я відчуваю, що я їх тут дійсно отримую. Можливо, для когось також буде позитивним фактором те, що за період навчання мені декілька разів пропонували роботу в різних організаціях, десь завдячуючи рекламі зі сторони ІІНО, де знають про мої реальні здібності та знання. Я вважаю, якщо пропонують працювати вже в період навчання, то це висока оцінка навчальному закладу, який зумів виховати фахівця ще у процесі навчання».

ВСТУПНА КАМПАНІЯ В ІІНО КНУБА ВЖЕ СТАРТУВАЛА!

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА