Слово випускникам: ІІНО КНУБА готує успішних і висококомпетентних фахівців, які затребувані на ринку праці!

Сьогодні, коли центром життя кожного українця стали новини з фронтів, де вирішується доля України, коли кожен намагається внести свій вклад в перемогу над жорстоким і підступним агресором, дуже важливо думати про майбутнє своєї Батьківщини, про відродження її міст і сіл, про відновлення цивільної інфраструктури, про те, як зробити її ще більш квітучою і щасливою.

🇺🇦Колектив Інституту інноваційної освіти разом з українським народом бореться за нашу Перемогу, кожен на своєму місті, робимо те, що найкраще уміємо і віримо в світлий день, коли останній рашистський солдат покине нашу землю, а зло буде наказано.

Цьогорічна вступна кампанія має свої особливості у зв’язку з  воєнним станом. Але наші базові принципи і традиції залишаються незмінними. Ми готуємо фахівців найвищого ґатунку, які затребувані ринку праці і мають достатньо знань і компетенцій для реалізації себе в улюбленій професії, для втілення найсміливіших ідей, для плідної діяльності на благо України. 

ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»  надає освітні послуги найвищого європейського рівня за найзручніших для вступника умов.

- Спеціальності, за якими проводиться навчання в ІІНО КНУБА, сьогодні є чи не найбільш затребуваними у суспільсві. 90% наших випускників працюютиь за фахом. Переважна більшість – суміщають навчання і роботу.

- Ми пропонуємо різноманітні форми навчання з метою максимальної адаптації до потреб здобувачів освіти.

- Ми не змінили розміру оплати за навчання у цьому навчальному році, ми розуміємо складні умови та готові підтримати усіх.

Наші випускники різних років розповідають про те, чому обралли для здобуття освіти сааме ІІНО КНУБА.

Слово випускникам (архівна інформація).

corneluc

Оксана КОРНЕЛЮК

"Отримала диплом за дуже перспективною спеціальністю «Геодезія та кадастр». Навчалася дистанційно. Мала максимально сприятливі умови для того, щоб отримати вищу освіту. Не дивлячись на те, що форма занять заочна, ми отримали дуже якісні зняття і практичні навички".

razakovaАнна РИЖАКОВА

«Вищу освіту, яка надає можливість працевлаштування на престижну роботу, в ІІНО КНУБА можуть отримати молоді мами, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною».

nicolaenko

Тетяна ЛЕБЕДЄВА, Ірина НІКОЛАЄНКО

"Отримали диплом магістра за спеціальністю «Менеджмент». Чому рекомендуємо здобувати освіту саме тут? Зручний графік занять, гарні викладачі. Завдяки отриманій освіті отримала підвищення на роботі".

diacenko

Валентина ДЯЧЕНКО

"Управлінська спеціальність, яку я здобула в ІІНО, «Менеджмент, організація, адміністрування» дуже допомагає у роботі, тому що я вже працюю у будівельній фірмі. Було дуже цікаво вчитися. Гарні викладачі, яким ми дуже вдячні: Іннола Вікторівна Новикова, Руслан Анатолійович Кубанов, Алла Іванівна Бєлова, багато інших. Хочеться запросити сюди і своїх знайомих, щоб здобули гарну освіту».

Попри біду і сльози, які приніс ворог на нашу землю, попри розруху і тотальне знищення наших міст і сіл, ми не просто мріємо про світле майбутнє, ми готуємося до масштабного відродження країни, кожен на своєму місті, враховуючи свої знання, життєвий і професійний досвід. Наші студенти і випускники - серед тих, хто захищає і відроджує країну.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ В ІІНО КНУБА ВЖЕ СТАРТУВАЛА!

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА