Автомобіль швидкої допомоги в Україні!

Автомобіль швидкої допомоги в Україні!
На прохання лікарень Київської області, щодо надання гуманітарної допомоги, у вигляді автомобіля швидкої допомоги, громадська організація «Вся Україна», на чолі з Валентином Гиря , спільно з Київським національним університетом будівництва i архітектури, на чолі з ректором Куліковим П.М, а також з інститутом інноваційної освіти КНУБА, на чолі з директором Петроченко О.В, працювали над вирішенням цього питання. До спільних зусіль були залученні такі відомі організації, як: Благодійний фонд «Добро Без Меж», який знаходиться у Литві, та працює по усьому світі, опираючись на міжнародних партнерів країн ЄС, а саме: Via Magna Vranov – благодійний фонд республіка Словаччина, компанії республіки Словаччина – AURORA BOREALIS LLS та компанії республіки Чехія – AV sro. Слід зауважити, щодо оперативного рогзвляду цього питання прикордонними та митними службами України.
Завдяки спільним зусиллям, автомобіль вже в Україні. Дякуемо кожному за допомогу. Найближчим часом надамо інформацію про передачу цього автомобіля однієї з лікарень Київської області. Разом ми переможемо!
Слава Україні!??