Пропозиція працевлаштування для студентів та випускників будівельних спеціальностей

Підприємство ТОВ «Метало Гальва Україна», яке спеціалізується на виробництві та гарячому цинкуванні металоконструкцій для електромереж, пропонує роботу студентам та випускникам будівельних спеціальностей.

Завод ТОВ «Метало Гальва Україна» побудований та введений в експлуатацію на початку 2018 року. Підприємство є унікальним в своєму технологічному обладнанні та немає аналогів і конкурентів у виробничих потужностях по всій території України.

solar carports

На лінії цинкування встановлено обладнання від італійського виробника BISOL потужністю 45000 т/рік.

Підприємство впровадило повний цикл власного виробництва металоконструкцій любої складності.

steel pole mix 1024x576

Гарантовано  офіційне працевлаштування, гідну та офіційну заробітну плату, безкоштовне харчування, доставку на роботу корпоративним транспортом.

Адреса: Київська область Баришівський район, с.Коржі, вул.Господарська, 2

Сайт: www.metalogalva.com.ua