Привітання директора ІІНО КНУБА Олексія Петроченка з Днем Соборності України

22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки - об'єднання  східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу.  І хоч тоді українцям реалізувати бажаного не вдалося, однак ця подія стала яскравим виявом їх прагнення до національної єдності.

Український народ протягом століть мріяв про незалежну єдину соборну державу. Саме тому ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Сьогодні наша країна знову переживає складні часи. Українські військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора. Ще багато викликів і перешкод доведеться здолати нашому народу, аби Україна стала сильною, успішною, заможною країною. І лише від нашої згуртованості, єдності та взаємної відповідальності залежить, як швидко настане цей час.

Висловлюємо велику вдячність всім, хто став на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

А всім українцям сердечно бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!

Олексій Петроченко,

директор ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА»

sobornist