До уваги сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників! Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації!

Інститут інноваційної освіти КНУБА проводить набір на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників за дистанційною формою навчання.

Запрошуємо початківців-кошторисників на курси «Кошторис у будівництві (АВК)».

За додатковою інформацією звертатись  за тел. (044) 597-19-79

Довідково: Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури понад 25 років здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів проектно-вишукувальних, будівельних та комунальних організацій та підприємств.

Рівень професорсько-викладацького складу відповідає вимогам Державних ліцензувань та акредитацій. Також до викладання залучаються кваліфіковані фахівці-практики за напрямом підготовки.
Пропонуємо долучитись до курсів підвищення кваліфікації.

31.07.2018 770x443 1