Петро Куліков, Олексій Петроченко – серед організаторів проведення фіналу чемпіонату України з кікбоксингу

6 червня 2021 року на базі спортивного комплексу Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся фінал чемпіонату України з кікбоксингу серед професіоналів.

Організаторами цього величного спортивного форуму виступили ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков та директор Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури Олексій Петроченко.

Спортивне свято не відбулося б без спонсорської допомоги великих друзів Інституту інноваційної освіти КНУБА, серед яких Валентин Миколайович Гиря – голова правління ГО «Вся Україна», одним із пріоритетних напрямків діяльності якої є підтримка освітніх, культурних та спортивних проектів.

Організатори та учасники заходу висловлюють йому та іншим спонсорам чемпіонату слова особливої подяки.

photo 2021 06 08 16 50 34

photo 2021 06 08 16 50 34 2