Участь у Міжнародній конференції з аналізу даних і управління (ICDAM-2021)

28-29 травня в режимі онлайн відбулася Міжнародна конференція з аналізу даних і управління (ICDAM-2021). Форум організовано з метою зібрати разом вчених-новаторів, професорів, дослідників, студентів та промислових експертів в області обчислень і комунікацій, сприяти обміну інноваційною науковою інформацією між дослідниками, розробниками, інженерами, студентами та практиками.

Інша мета - сприяти перетворенню фундаментальних досліджень в інституційні та промислові дослідження і перетворити прикладні дослідження в додатки в реальному часі.

«Конференція відкриває перед учасниками перспективи для національного і міжнародного співробітництва та створення мереж між університетами та установами з Індії і за кордоном для просування досліджень, – розповідає завідувачка кафедри економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова, яка взяла участь у конференції. – Для ІІНО КНУБА, як інноваційного закладу вищої освіти не лише за назвою, а й за змістом і рівнем навчання, це дуже корисний досвід».

k1

k2

k3

k4ICDAM-2021 організовано спільно Університетом Яна Вижиковські, Польковіце, Польща, і Інженерно-технологічним інститутом Паніпат, Індія і Університетом IIS, Джайпур, Індія.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА