ІІНО КНУБА отримав гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології» міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2021»

16221843962389-10 квітня 2021 року за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України відбулася Тридцять сьома міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – 2021»,  організатором і виконавцем якої стало КП «Український будинок економічних та науково-технічних знань Товариства «Знання» України».

Цьогоріч захід вдруге пройшов онлайн у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в Україні.

У виставці взяли участь 86 закладів освіти і організацій з України, Німеччини, Чехії, Польщі, Словаччини, Канади, Литви, Кіпру та Ізраїлю. Україну представили 32 освітніх заклади. Серед них і Інститут інноваційної освіти КНУБА, який отримав гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».

Нагороду престижного міжнародного форуму днями вручено директору ІІНО КНУБА Олексію Петроченку.

1622184396235

В рамках виставки в он-лайн форматі на базі платформ ZOOM та ClickMeeting відбулося більше 70 конференцій, презентацій, круглих столів та майстер-класів.

За два дні роботи виставки сайт українських закладів освіти відвідали понад 8500 осіб (згідно з GOOGLE ANALYTICS).