Консультативно-профорієнтаційна зустріч у Фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету в Житомирі – цікаво, корисно, пізнавально!

Нині гаряча пора вступної кампанії, коли випускники шкіл та коледжів приймають рішення щодо продовження навчання в закладах вищої освіти.

Знання та професійні навички, які отримують студенти 2,3 рівнів акредитації, є особливо затребуваними на ринку праці. Проте сучасні реалії цього ринку диктують і інші вимоги. Зокрема,  якщо молода людина хочете розвиватися, розширювати свій кругозір і бути впевненою у завтрашньому дні, рухатися далі, займати керівні посади, потрібно задуматися про отримання вищого освітнього рівня.  

Саме для таких людей – цілеспрямованих, амбітних, розумних щороку відкриває свої двері Інститут інноваційної освіти, який є відокремленим структурним підрозділом КНУБА. Головними напрямами його діяльності є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців з метою набуття ними вищого освітнього рівня, нової кваліфікації, нової спеціальності на основі раніше здобутих та на основі повної середньої освіти. Підготовка фахівців здійснюється за освітнім рівнем «бакалавр», «магістр».

Для тих студентів, які хочуть навчатися у межах свого міста,  створені сектори Інституту на базі місцевих навчальних закладів, де викладають високофахові педагоги, у тому числі з професорсько-викладацького складу ІІНО КНУБА.

В одному із них, ВСП "Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету", який знаходиться у Житомирі, побували заступник директора з навчально-методичної роботи Наталія Салоїд, завідувачка кафедри економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова, завідувач кафедри будівництва та інформаційних технологій, доктор технічних наук, доцент, старший науковий співробітник Дмитро Прусов.

Мета візиту  - ознайомлення студентів з напрямами підготовки, які пропонує ВСП «Інститут інноваційної освіти КНБА», особливостями організації навчального процесу та численними перевагами, які мають наші студенти.

Участь у зустрічі взяли директор ВСП  "Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету" Владислав Ксюковський, керівник Поліського сектору ІІНО КНУБА Петро Бойко.

Присутні  на зустрічі студенти коледжу виказали жвавий інтерес до умов прийому, спеціальностей, які можна отримати у відносно короткий термін і, за бажання, без відриву від роботи, цікавилися різними формами навчання.

Переважна більшість абітурієнтів, які щороку висловлюють бажання вчитися в ІІНО КНУБА на базі будівельного коледжу, – випускники зазначеного коледжу. Є серед них чимало і тих, хто закінчив навчальний заклад у минулі роки. Це успішні фахівці, які вже реалізували себе у професії, але хочуть отримати вищу будівельну освіту або другу освіту, щоб рухатися ладі – у ногу з сучасними вимогами світової будівельної галузі.

Саме таку можливість їм надає ІІНО КНУБА!

bud9

bud3

bud1

bud2

bud8

bud10ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ВСП "ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ" У 2021 РОЦІ

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА