День вишиванки в Інституті інноваційної освіти КНУБА

thumb newsDocument 564x376 2fe7

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно відзначають День вишиванки, до святкування якого активно і з задоволенням долучилися і студенти, викладачі, співробітники Інституту інноваційної освіти КНУБА.

Cоціальні мережі сьогодні  щедро заквітчані прекрасними вишиванками і просто сяють щасливими очима їх гордих власників. Серед них і наші колеги – заступник директора з навчально-методичної роботи Наталія Салоїд, завідувачка кафедри економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова, завідувачка кафедрою управління територіями, кандидат економічних наук Вікторія Чудовська.

05 20 14 28 11

Вишиванками нині уквітчана вся Україна!

День вишиванки бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці. Можна сказати, що свято існувало й відзначалося у вузькому колі, але у 2014 році воно вийшло не тільки за межі гуртка свідомого українського студентства, але й за межі самої України.

Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

images 9

 

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА