Запрошуємо до участі! Міжнародна науково-практична конференція «Девелопмент нерухомості: інновації та трансформації»

Київський національний університет будівництва і архітектури

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації

Інститут Урбаністики

Громадська організація "Всеукраїнська Спілка Сертифікованих Інженерів-Землевпорядників"

Науково-дослідний інститут Геодезії  і картографії Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

ДЕРЖГЕОКАДАСТР

UNEX СONSULTING

Міжнародна науково-практична конференція

«Девелопмент нерухомості: інновації та трансформації»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «ДЕВЕЛОПМЕНТ НЕРУХОМОСТІ: ІННОВАЦІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ», яка відбудеться 20-21 травня 2021 р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури.

Мета проведення заходу: впровадження нових знань та технологій у галузі управління земельними ресурсами та розвитку нерухомості для землевпорядників, оцінювачів, геодезистів, містобудівників та архітекторів; розвиток співпраці між науковцями, інженерами та представниками бізнесу.

Напрями роботи конференції:

• Девелопмент нерухомості: інноваційні підходи;
  • Регулювання землекористування для забезпечення сталого розвитку територіальних громад;
  • Сучасні шляхи трансформацій просторового розвитку;
  • Ефективність землекористування;
  • Управління земельними ресурсами в умовах децентралізації.

Інформація для учасників:

1. Робоча мова конференції: українська, англійська.
  1. Форми участі в конференції – очна або дистанційна (презентаційна доповідь в Zoom), слухач
  1. 3. Публікація матеріалів наукових доповідей в електронному збірнику тез конференції.
  1. 4. Умови участі – до 30 квітня 2021 р. зареєструватися за посиланням https://forms.gle/2a9LJUvazrWuJPaK8 та надіслати тези доповідей електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (вимоги до оформлення тез доповідей).

Отримати більш детальну інформацію Ви зможете за посиланням http://land.knuba.edu.ua/, або звернувшись до секретаріату конференції за тел. +38 (097) 6796644 Михальова Марія Юріївна або +38 (050) 0378179

Адреса оргкомітету конференції:

Київський національний університет будівництва і архітектури,

кафедра землеустрою і кадастру,

зав. кафедри землеустрою і кадастру,

д.т.н., проф. Петраковська О.С.

03037, м.Київ, вул. Освіти 4, 4 поверх каб 246, 248 тел. +380442415540