Кафедра управління територіями запрошує здобути освіту за перспективною та затребуваною спеціальністю «Геодезія та землеустрій»

В Україні землі завжди надавалось особливе значення. Та й розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний із впорядкуванням використання землі, яка й до нині залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

У контексті проведення земельної реформи та на тлі стрімкого зростання ринку торгівлі землею і нерухомим майном, на ринку праці різко зріс попит на сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів. Землевпорядники є основними учасниками землевпорядної, кадастрової та оціночної діяльності, працевлаштовуються на посадах землевпорядників об’єднаних територіальних громад, в галузях економіки, що потребують вирішення земельно-майнових питань, геодезичного і геоінформаційного забезпечення, з яким, у свою чергу, прекрасно впораються геодезисти, зокрема, на підприємствах агробізнесу, будівельної галузі, енергетики, телекомунікації, видобутку корисних копалин, транспорту тощо.

Звичайно, вибір освіти та фаху завжди залишається актуальним питанням для вступників, навіть якщо Ви вже маєте освіту, адже щороку тисячі абітурієнтів прагнуть знайти себе. Насправді це нелегкий крок, адже ринок праці змінюється неймовірними темпами, а вибір роботодавця звужується лише до кращих спеціалістів.

Тож, якщо Ви плануєте отримати інженерну освіту європейського рівня, стати фахівцем своєї справи, розвинути свою просторову уяву, здатність бути наполегливим, упевненим у собі, активним, мати добре розвинену інтуїцію та логічно мислити, тоді Вам варто обрати ВСП «ІІНО КНУБА» та спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» на  кафедрі управління територіями!

"Кафедра управління територіями готує бакалаврів і магістрів за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» за заочною формою навчання. Термін навчання для отримання освітнього ступеня «бакалавр» складає 1 рік 10 місяців. По закінченню навчання та успішного складання комплексного кваліфікаційного іспиту присвоюється кваліфікація “Інженер з геодезії та землеустрою, - розповідає завідувачка кафедри, кандидат економічних наук Вікторія Анатоліївна Чудовська. - Для отримання освітнього рівня «магістр» термін навчання становить 1 рік 4 місяці, після захисту атестаційної роботи магістра, присвоюється кваліфікація «Інженер-дослідник з землеустрою і кадастру» або «Інженер-дослідник з інженерної геодезії» (залежно від обраного напряму)".

На кафедрі управління територіями працюють досвідчені викладачі, а також кандидати і доктори наук, які ґрунтовно висвітлюють проблематику зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

geodes

Окрім того, на базі кафедри управління територіями проходять курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів на підставі Угоди про співробітництво між нашим інститутом та Держгеокадастром. До речі, наш заклад один з лише 12 в Україні, де можна пройти такі курси та поновити дію сертифіката.

Отже, дорогі абітурієнти, ласкаво просимо до ВСП «ІІНО КНУБА» на кафедру управління територіями, де Ви віднайдете для себе безліч можливостей для роботи та самореалізації!

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ВСП "ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ" У 2021 РОЦІ

Програми вступних випробувань 2021

У наступній публікації ми надамо слово нашим випускникам і послухаємо їхню думку про навчання в Інституті та професійні перспективи, яке воно відкриває.

 

© Інститут інноваційної освіти КНУБА