Участь у Всеукраїнській онлайн конференції «Сучасна освіта: методологія, теорія, практика».

Питання професійного самовдосконалення, підвищення рівня педагогічної майстерності в умовах карантинних обмежень, спричинених загрозою поширення коронавірсуної інфекції, набуває особливої актуальності.

Адже в цей непростий  і для викладачів, і для студентів період особливо важливо стежити за нововведеннями і змінами в процесі освіти, переймати досвід колег і ділитися власними інноваційними напрацюваннями.

Для ефективної організації навчання, створення різноманітних і цікавих занять, презентації свого освітнього продукту викладачі Інституту інноваційної освіти постійно підвищують свою майстерність через освітні онлайн-ресурси та тренінги.

Так, нещодавно завідувачка кафедри економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова взяла участь у Всеукраїнській онлайн конференції «Сучасна освіта: методологія, теорія, практика».

Зокрема, акцентувала Іннола Вікторівна, багато корисної інформації, яка буде трансформована в навчальний процес, отримано за темами: «Нові технології при переході від дистанційного до очного навчання», «Віртуальні дошки в освітньому процесі: можливості та перспективи».

Процес професійного самовдосконалення триває. І карантинні обмеження йому не завада.  

njjvv

© Інститут інноваційної освіти КНУБА