«Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання» – круглий стіл до Дня землевпорядника на базі ІІНО КНУБА

10 березня 2021 року на базі Інституту інноваційної освіти КНУБА відбувся круглий стіл до Дня землевпорядника на тему: «Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання».
Організаторами заходу виступили факультет геоінформаційних систем і управління територіями, кафедра землеустрою і кадастру КНУБА за участі кафедри управління територіями ІІНО КНУБА.

Науково-організаційний комітет заходу очолив  ректор КНУБА, доктор економічних наук, професор Петро Куліков.

До участі запрошені представники органів державної влади, провідні науковці та практики.

Напрями та основні спікери:

«Проблеми землеустрою в умовах децентралізації» – Олександр Краснолуцький, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України;

«Сучасні виклики просторового планування територіальних громад» – Тетяна Криштоп, заступник директора з наукової роботи та просторового планування ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД», кандидат технічних наук;

«ГІС системи при інтеграції землеустрою і містобудування» – Андрій Галайда, голова Всеукраїнської аеро-геодезичної асоціації;

«Екологічні аспекти землекористування» – Андрій Мальований, голова Державної екологічної інспекції України.

Участь у заході взяли виконуючий обов’язки проректора КНУБА, доктор економічних наук, професор Олексій Шкуратов, заступник декана факультету геоінформаційних систем і управління територіями, завідувач кафедри землевпорядкування і кадастру Ольга  Петраковська, кандидат технічних наук, доцент, вчений секретар кафедри землеустрою і кадастру Марія Михальова.

Інститут інноваційної освіти на заході представляли завідувачка кафедри управління територіями, кандидат економічних наук Вікторія Чудовська та завідувачка кафедри економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова.

222222021 03 10 10 25 22