В ІІНО КНУБА відбулась зустріч представників ГО «Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів» і Австрійської торгової палати та фінансових кіл Великої Британії

15 лютого відбулася робоча зустріч представників ГО «Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів» з представниками Австрійської торгової палати та фінансових кіл Великої Британії, майданчиком для якої став Інститут інноваційної освіти КНУБА.

Метою заходу є реалізація ініціативи стосовно утворення дієвого та прозорого інструменту для залучення міжнародних кредитних коштів та проектного фінансування виробничих та наукових програм за прийнятними економічними умовами.

Обговорювались також перспективи відкриття у 2023 році внутрішнього ринку України європейським товаровиробникам.

Учасниками зустрічі стали Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, кандидат політичних наук Костянтин Салій, член Ради Будівельної палати України, Президент Академії будівництва України, завідувач кафедри КНУБА Іван Назаренко, Президент Асоціації Інженерів-Консультантів України - повноважний представник FIDIC в Україні Яна Щигурова, представники провідних будівельних компаній.

IMG 2235

IMG 2236

IMG 2240

IMG 2241

Активну участь у зустрічі взяли представники ІІНО КНУБА - виконуючий обов’язки директора,  кандидат технічних наук Олексій Петроченко, завідувачка кафедри економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова, головний бухгалтер фінансово-бухгалтерської частини, кандидат економічних наук Ірина Сотнікова.

Зустріч пройшла у діловій, дружній атмосфері і була визнана учасниками корисною і цікавою.