Зустріч представників ІІНО КНУБА з керівництвом управління освіти і науки, директорами закладів освіти м. Бориспіль

4 лютого 2021 року представники ІІНО КНУБА зустрілись з керівництвом управління освіти і науки Бориспільської міської ради, директорами закладів освіти м. Бориспіль.

Участь у зустрічі взяли директор Інституту Олексій Петроченко , завідуючі кафедрами навчального закладу.

borispil

У рамках зустрічі було презентовано інформацію про ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА», напрями, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти та спеціальності для здобуття освітніх рівнів бакалавра і магістра.

Особливий інтерес продемонстрували учасники зустрічі і щодо можливості отримання в ІІНО КНУБА другої вищої освіти та удосконалення свого професійного рівня  на постійно діючих курсах підвищення кваліфікації та навчальних курсах.

Зацікавленість у поглибленні співпраці, налагодження взаємовигідних стосунків – спільна позиція сторін за підсумками зустрічі.