У 2018-му будівельна галузь зросла на 4,4%

За підсумками 2018 року підприємства України виконавці будівельних робіт на суму 136,3 млрд грн, індекс будівельної продукції по відношенню до 2017 року склав 104,4%

«У 2018-му будівельна галузь продовжує демонструвати стабільно. І це враховуючи неабиякий ризик, який відбувся на рівні року раніше. Ми зберегли і покращили минулі показники. Було виконано будівельні роботи більш ніж на 136 млрд грн. По відношенню до 2017 року - це ріст на 4,4% », - повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

У 2018-му році було прийнято рішення про внесення змін до вимог діяльності у будівництві та покращенні життя людей. «Ми зробили близько 500 якісних змін для безпеки та комфорту українців. У дію ввійшли важливі для державних будівельних норм (ДБН) щодо містобудування, проектування шкіл, дитсадків, вулиць і доріг, що описують неспроможні будівельні роботи. Все це позитивно впливає на розвиток галузі », - додає заступник міністра.

За підсумками звітного періоду будівництва інженерних споруд склали 109%, будівельники - 99,9% (житлові - 98,4%, нежитлових - 101,2%).

У розрізі регіонів, лідери за обсягами виконання будівельних робіт стали Одеська область (15,3 млрд грн), Дніпропетровська область (13,5 млрд грн), Харківська область (12,7 млрд грн) та м. Київ (30,1 млрд грн).

Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення становили 72,8% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний та поточний ремонти - 18,6% та 8,6% відповідно.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА
https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/bandarqq/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/dominoqq/ https://adlgaward.id/wp-content/uploads/-/pkv-games/ Pkv Games https://sahivsoc.org/FileUpload/-/pkv/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/dominoqq/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/bandarqq/ https://dailycrm.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/