Новини та події

Національна комісія зі стандартів державної мови

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство

України або претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчувати свій рівень володіння державною мовою. Державний сертифікати про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатами складених іспитів.

Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспитування, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії.

Від 07 вересня 2022року іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти у Київському національному університеті будівництва і архітектури. Зареєструватися на іспит можна за покликанням https://exam.mova.gov.ua/.

Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://exam.mova.gov.ua/.

Для реєстрації на іспит на базі Київського національного університету будівництва і архітектури обирайте наш заклад з випадного меню.

Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: м. Київ, вулиця Освіти,4, аудиторія №341.

Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних.

Відповідальна особа Бойправ Олена Іванівна (044) 597-19-79.

банер Комісія PNG

uken

kurs banner 1

kurs banner 2

Ogoloshennya NMT 1

Edu2

банер Комісія PNG

rekl 21

kurs banner 3

Rekl 1

Rekl 2

vitayemo imenynnykiv1 2

© Інститут інноваційної освіти КНУБА