Місія міжнародної діяльності інституту

                 Місія міжнародної діяльності інституту                 

   

   Серед основних напрямів розвитку Інституту інноваційної освіти КНУБА, які окреслено в завданнях на новий 2020-2021 навчальний рік, - подальша активізація міжнародної діяльності, підготовка студентів до здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів визнані важливим пріоритетом.

   Адміністрацією Інституту поставлено завдання запровадження викладання англійською мовою на кожній кафедрі за наявності іноземних студентів англомовної форми навчання, буде розроблено комплекс навчально-методичних матеріалів для проведення занять з іноземними громадянами англійською та російською мовами. Для досягнення цієї мети заплановано організувати навчання на курсах з вивчення англійської мови, яке сприятиме підвищенню рівня володіння викладачами ІІНО англійською мовою.

   Міжнародна діяльність Інституту спрямована на забезпечення його інтеграції з міжнародною спільнотою, отримання навчальним закладом додаткових можливостей щодо прискореного розвитку в межах Болонського процесу і Європейської інтеграції.

   Контакти з вищими навчальними закладами інших країн дозволяють значно підвищити кваліфікацію співробітників шляхом проведення спільних наукових досліджень, організації стажування професорсько-викладацького та студентського складу, покращити або розробити нові освітні програми та дисципліни, організувати обмін викладачами та студентами.

   Серед заходів міжнародного рівня, які відбулися лише останнім часом, - підписання Меморандуму про взаєморозуміння між КНУБА та Азербайджанським університетом будівництва і архітектури, угоди про співпрацю між ІІНО КНУБА з Західнопоморським технологічним університетом Щеціні, з Університетом Ла Коруньї (Іспанія).

   Розширенню і розвитку міжнародних зв’язків великою мірою сприяє і підписання Меморандуму про співпрацю між Національним експертно-будівельним альянсом України та ІІНО КНУБА. Налагоджено ефективну співпрацю з ГС «Національний експертно-будівельний альянс України», Асоціацією Інженерів-Консультантів України (АІКУ), що є єдиним представником міжнародної інженерної федерації FIDIK (міжнародна федерація інженерів-консультантів), що дозволяє розширювати спектр освітніх послуг і наближати до прогресивних європейських стандартів.

   Одним із знакових заходів міжнародного рівня став Всеукраїнський конкурс архітектури і урбаністики «Ukrainian Urban Awards», в якому співробітники кафедри будівництва та інформаційних технологій ІІНО КНУБА переймали європейській досвід щодо сучасних тенденцій планування міста на шляху його сталого розвитку.

   Успішною стала ділова зустріч «Успішний експорт відповідності продукції вимогам ЄС» за участю керівника Проекту «SME export compliance under DCFTA» з Великої Британії. ІІНО КНУБА став учасником престижного міжнародного форуму EduData Sammit 2019 у Лондоні.

   На базі ІІНО проводяться престижні міжнародні науковопрактичні конференції. Так, резонансною подією стала Міжнародна науково-практична конференція «Просторовий розвиток територій: традиції та інновації».

   Прогресивні зміни, які ми ініціювали і активно впроваджуємо у навчальний процес, роблять ІІНО КНУБА привабливим не лише для вітчизняних студентів. Високий професійний рівень професорсько-викладацького складу Інституту, який підтверджується міжнародними сертифікатами і дипломами, можливість отримувати вищу освіту чи навіть паралельно дві вищі освіти, поєднуючи навчання з роботою по спеціальності, форма навчання за вибором студента з врахуванням усіх його можливостей чи обмежень – важливі аргументи на користь нашого Інституту.

© Інститут інноваційної освіти КНУБА
https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/bandarqq/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/dominoqq/ https://adlgaward.id/wp-content/uploads/-/pkv-games/ Pkv Games https://sahivsoc.org/FileUpload/-/pkv/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/dominoqq/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/bandarqq/ https://dailycrm.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/
slot1131 slot 5k Robopragma PG Soft aduq gb777 ying77 DominoQQ dominoqq slot777 bandarqq dominoqq gb777 mixparlay pkv games poker qq slot raffi ahmad bandarqq dominoqq pkv games poker qq bandarqq slot raffi ahmad pkv games bandarqq bandarqq