Склад кафедри

Основний професорсько-викладацький склад кафедри:

Прусов Дмитро Едуардович

завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, старший науковий співробітник

Дисципліни: Теоретична механіка; Опір матеріалів; Будівельна механіка; Будівельні конструкції (основи і фундаменти); Будівельні конструкції (металеві); Член екзаменаційної комісії.

Закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво",  доктор технічних наук (2015) за спеціальністю "Містобудування та територіальне планування", старший науковий співробітник (2002), доцент (2005), професор (2021).

Автор більше 120 наукових та методичних праць.

https://www.researchgate.net/profile/Dmitry_Prusov  

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Мойсеєнко В’ячеслав Вадимович 
– кандидат технічних наук,
доцент кафедри будівництва та інформаційних технологій.

У 1986 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут, отримавши кваліфікацію інженера-будівельника за спеціальністю "теплогазопостачання і вентиляція". В 1993 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Системна розробка сонячного колектора для децентралізованого теплопостачання».  Досвід роботи по спеціальності включає науково-дослідницьку, впроваджувальну та проектну діяльність.

Напрями наукової діяльності
Актуальні проблеми використання нетрадиційних та відновлювальних енергетичних ресурсів в будівництві та архітектурі. Енергоефективність будівель.

Загальний перелік публікацій складається з 41 праці, в т.ч. 5 авторських свідоцтва на винахід та 7 праць Scopus. Публікації присвячені: дослідженню та розробкам сонячних водонагрівачів, систем сонячного теплопостачання, методам випробування сонячних колекторів, використанню альтернативних видів палива, енергоефективності будівель.

Перелік навчальних дисциплін
Інженерна інфраструктура населених пунктів
Енергоефективність та енергозбереження будівель і споруд
Основи технічного регулювання та створення проектної документації

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

102Дубова Світлана Вольтівна 

доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни: Міський транспорт; Міські вулиці та дороги; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди (спецкурс); Передвипускова практика; Магістерська робота; Оцінка якості міського середовища; Член екзаменаційної комісії.

E:\БІТ\БІТ_P-R_2018-2019-2020-2021\БІТ_САЙТ_2021\БІТ_Дубова.jpg


Ніщук Віталій Сергійович 

доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни: Інженерна підготовка міських територій; Інженерні споруди облаштування вулиць та захисту територій.

Ніщук фото 2022


Дружинін Максим Андрійович 

викладач кафедри, доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни: Міські вулиці та дороги; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди (спецкурс); Передвипускова практика; Магістерська робота.


Бондарчук Наталія Валеріївна 

доцент кафедри, кандидат економічних наук,
Заслужений працівник освіти України 

Дисципліни: Комплексний кваліфікаційний екзамен; Член екзаменаційної комісії.Коса Тетяна Григорівна 

старший викладач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент 

Дисципліни:  Утримання міської забудови; виробнича база;  навчальна практика;  виробнича практика.Герасимнюк Сергій Олександрович

старший викладач кафедри
Освіта: Київський будівельний технікум, 2006, «Зелене будівництво і садово-паркове господарства»;  ІПО КНУБА, 2010, «Міське будівництво та господарство»;  НУБіП України, 2012, «Педагогіка вищої школи»;  ВСП "ІІНО КНУБА", 2019, «Архітектура та містобудування».
Навчальні дисципліни:
Комунальне господарство міст; Інженерний благоустрій міських територій; Планування міст та транспортна інфраструктура; Законодавче та нормативне забезпечення будівельної галузі; Міські дорожньо-транспортні споруди.  
Автор  монографії, навчальних посібників, методичних розробок.
Досвід практичної роботи за спеціальністю, консультування установ, підприємств, організацій,  серед яких ДП “Інститут “Київінжпроект“ ВАТ “Київпроект“;  ДП “Інститут “Київінжпроект“ ТОВ “ПК Проектний комплекс“; та ін.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Щуренко Андрій Васильович
старший викладач кафедри
Освіта – вища,  "Міське будівництво та господарство";
Навчальні дисципліни
Залізобетонні конструкції;  Металіві конструкції;  Основи теорії споруд;  
Будівельні механіка;  Теоретична механіка;  Опір матеріалів;  Обстеження, випробування та підсилення  будівельних конструкцій. 
Досвід практичної роботи за спеціальністю, консультування установ, підприємств, організацій. 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

© Інститут інноваційної освіти КНУБА
https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/bandarqq/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/dominoqq/ https://adlgaward.id/wp-content/uploads/-/pkv-games/ Pkv Games https://sahivsoc.org/FileUpload/-/pkv/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/dominoqq/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/bandarqq/ https://dailycrm.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/