Склад кафедри

Основний професорсько-викладацький склад кафедри:

Прусов Дмитро Едуардович

завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, старший науковий співробітник

Дисципліни: Теоретична механіка; Опір матеріалів; Будівельна механіка; Будівельні конструкції (основи і фундаменти); Будівельні конструкції (металеві); Член екзаменаційної комісії.

Закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво",  доктор технічних наук (2015) за спеціальністю "Містобудування та територіальне планування", старший науковий співробітник (2002), доцент (2005), професор (2021).

Автор більше 120 наукових та методичних праць.

https://www.researchgate.net/profile/Dmitry_Prusov  

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


Вітвицька Юлія Сергіївна

фахівець кафедри, викладач

Дисципліни: Управління розвитком міст; Міська екологія; Екологія міського середовища; Міські вулиці та дороги; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди (спецкурс), Секретар екзаменаційної комісії

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



Петроченко Олексій Вячеславович 

доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент 

Дисципліни: Інженерна підготовка міських територій; Інженерні споруди облаштування вулиць та захисту територій; Інженерна інфраструктура.


Бондаренко Олена Петрівна

викладач кафедри

Дисципліни:  Урбаністика; САПР у міському будівництві та господарстві;  Містобудівні інформаційні системи;  та ін.

 

Дубова Світлана Вольтівна 

доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни: Міський транспорт; Міські вулиці та дороги; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди (спецкурс); Передвипускова практика; Магістерська робота; Оцінка якості міського середовища; Член екзаменаційної комісії.

E:\БІТ\БІТ_P-R_2018-2019-2020-2021\БІТ_САЙТ_2021\БІТ_Дубова.jpg


Ніщук Віталій Сергійович 

доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни: Інженерна підготовка міських територій; Інженерні споруди облаштування вулиць та захисту територій.

E:\БІТ\БІТ_P-R_2018-2019-2020-2021\БІТ_САЙТ_2021\БІТ_Ніщук.jpg


Дружинін Максим Андрійович 

доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни: Міські вулиці та дороги; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди (спецкурс); Передвипускова практика; Магістерська робота.


Бондарчук Наталія Валеріївна 

доцент кафедри, кандидат філологічних  наук, доцент

Дисципліни: Комплексний кваліфікаційний екзамен; Член екзаменаційної комісії.


Кулик Тетяна Ремівна

старший викладач кафедри

Дисципліни: Будівельні конструкції (ЗБК); Будівельні конструкції (ЗБК, ОФ); Зведення, експлуатація та моніторинг будівель і споруд; Реконструкція будівель та споруд; Проектування конструкцій із пластмас; Обстеження, випробування і експлуатація  будівельних конструкцій; Технічний нагляд і науково-технічний супровід об'єктів будівництва; Нормативно-технічне забезпечення в промисловому та цивільному будівництві; Зведення, експлуатація та моніторинг будівель  і споруд; Реконструкція будівель і споруд; Створення проектної документації; Основи теорії споруд.


Коса Тетяна Григорівна 

старший викладач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент 

Дисципліни: Утримання міської забудови; Управління розвитком міст; Комплексний кваліфікаційний екзамен. 


Салоїд Наталія Володимирівна

старший викладач кафедри 

Дисципліни: Комунальне господарство міст; Утримання міської забудови; Управління міським господарством


Голубнич Аліна Василівна

викладач кафедри 

Дисципліни: Екологія міського середовища; Основи містобудівного кадастру; Енергоефективність та енергозбереження.

E:\БІТ\БІТ_P-R_2018-2019-2020-2021\БІТ_САЙТ_2021\Голубнич-АВ_2.jpg


Також викладачі кафедри: 

Бірюк С.П.

Габрель М.М.

Щербина Т. І.

Климчук М.М.

Городняк О.М.

Антонюк В.І.

Ковальчук О.Ю.

Дзюба Р.О.

Вечірко О.П.

Михальова М.Ю.

Звізло І.С.

Головенько В.М.

Мошинська Н.І.

Макогін О.В.

Горбенко П.Ф.

Плешкановська А.М.

Маркоць А.І.

Грушко О.В.

Скорук Л.М.

Олійник Н.О.

Дикун В.В.

Чахоян В.А.

Проценко П.О.

Дзиговський О.М.

Гіленко О.Л.

Рутковська І.З.

Загній С.А.

Давиденко В.В.

Сенюк Н.Б.

Качур В.М.

Карпова С.А.

Соха Ю.І.

Климко О.П.

Кізілова М.Д.

Ходачник С.Б.

Кондратюк В.М.

Панаськова Т.Ю.

Юсик І..А.

Коновалов С.В.

Пашукевич Ю.А.

Брездень І.О.

Коновалова В.М.

Приходько А.В.

Брик І.Г.

Коновалова О.М.

Сварчевський В.А.

Генсецький М.П.

Коновалова Н.П.

Япринцев С.К.

Зінько Я. А.

Коц І.В.

Осмальчук А.П.

Бабич Т.С.

Лемешев М.С.

Бойко Л.А.

Березовська С.Л.

Логоша А.Т.

Бойко Н.М.

Бондарчук Т.В.

Онипенко К. М.

Коба Н.О.

Гетун Г.В.

Оцупок Л.М.

Ковальова В.А.

Дорош А.М.

Панкевич О.Д.

Остапенко Т.І.

Журба М. Б.

Постоюк В.М.

Педюра Ю.І.

Зеленський В.О.

Потапова В.А.

Попченко О.І.

Кирилюк Л.П.

Січкар В.М.

Різниченко І.С.

Лукаш Н.Б.

Співак О.Ю.

Тупота А.Д.

Лук'янчук Ю.В.

Терещенко Р.Г.

Бондарева М.А.

Любомирська О.О.

Токар С.Б.

Волоцька Н.А.

Наумчук Н.В.

Томашевський В.М.

Гайдай Л.С.

Пильгун У.Л.

Топчій О.Ю.

Галуша А.В.

Полюх В.М.

Христич О.В.

Головенька Н.Г.

Прокопчук Л.В.

Черніченко О.М.

Єрофеєв С.В.

Рибіцька Г.В.

Басараб В.А.

Іванова Т.В.

Свенціцький В.Б.

Бридкий О.В.

Козинюк Н.О.

Яніцький М.В.

Горпинченко В.В.

Козловський І.О.

Журавська К.О.

Каплюченко М.О.

Козюк Р.Є.

Романішин В.В.

Поліщук Н.П.

Кричевська В.О.

Фуріхата Д.В.

Ряба Г.П.

Кучеренко Л.В.

Беляк А.К.

Самардак О.В.

Лаврентьєв С.В.

Борак К.В.

Соколенко С.В.

Лаврентьєва Л.А.

Прилипчук Н.В.

Антохова Ю.С.

Лихвар Т.М. 

Руденко В. Г.

Бугаренко В.В.

Малаховська В.Г.

Атланова В. Г.

Вапнічна-Чорна В.П.

Мацейко Л.І.

Басовська В. М.

Войтюк П.В.

Ободянська О.І

Бондаренко Г. Г.

Пінтак Л.П.

Онищук Р.В.

Гаркуша А. Д.

Пюра І.І.

Рибак С.А.

Дубельт Т. М.

Рудич О.А.

Смоляк В.В.

Красніков В. Ф.

Савіцька О.М.

Чередніченко П.П.

Лунцев С. В.

Томіна О.В.

Шевчук Л.В.

Маковєй О. В.

Чорнописька Л.В.

Щуренко І.О

Маламан А. Ф.

Суддя В.А.

Білоган Г.Р.

Савченко Н. М.

Єршова Л.В.

Боднар Ю.І.

Рєпін В. Ю.

Прокопенко І.К.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА