Склад кафедри

Прусов Дмитро Едуардович

завідувач кафедри, доктор технічних наук, доцент, старший науковий співробітник;

Дисципліни:

Будівельні конструкції; Будівельна механіка; Опір матеріалів; Теоретична механіка; Основи теорії споруд;  Інженерна підготовка міських територій;  Реконструкція та експлуатація територій, будівель, споруд.

Закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво",  доктор технічних наук (2015) за спеціальністю "Містобудування та територіальне планування", старший науковий співробітник (2002), доцент (2005).

Автор більше 120 наукових та методичних праць.

СКЛАД КАФЕДРИ

Основний колектив кафедри складають досвідчені висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, серед яких доктори і кандидати наук, професори і доценти.

Дубова Світлана Вольтівна доцент кафедри, к.т.н., доцент

Дисципліни: Міський транспорт; Нормативно-технічне забезпечення містобудування; Оцінка якості міського середовища; Планування та благоустрій міст.

Биваліна Марія Вячеславівна доцент кафедри, к.т.н., доцент

Дисципліни: Інженерний благоустрій населених міст; Планування міст і транспорт; Планування та благоустрій міст; Планування міст і транспорт.

Ніщук Віталій Сергійович доцент кафедри, к.т.н., доцент

Дисципліни: Інженерна підготовка міських територій; Інженерні споруди облаштування вулиць та захисту територій.

Васильєва Ганна Юріївна доцент кафедри, к.т.н., доцент

Дисципліни: Міський транспорт; Планування міст і транспорт.

Ісаєнко Дмитро Валерійович доцент кафедри, кандидат наук з державного управління

Дисципліни: Інженерний благоустрій міських територій; Управління розвитком міст.

Панько Олексій Миколайович доцент кафедри, к.т.н., доцент

Дисципліни: Інженерна підготовка міських територій; Інженерний благоустрій міських територій; Нормативно- технічне забезпечення в галузі.

Бабіцька Олена Анатоліївна доцент кафедри, к.т.н.

Дисципліни: Ландшафтне будівництво; Міське зелене будівництво.

Коса Тетяна Григорівна старший викладач

Дисципліни: Виробнича база будівництва.

Погуца Тетяна Олексіївна старший викладач

Дисципліни: Міські вулиці і дороги; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди в різних рівнях.

Дружинін Максим Андрійович доцент кафедри, к.т.н.

Дисципліни: Міські вулиці і дороги; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди в різних рівнях;  Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди.

Бабич Тетяна Сергіївна викладач кафедри

Дисципліни: Комп'ютерне проектування будівельних процесів; Проектування конструкцій із пластмас; Розрахунок алюмінієвих конструкцій (в т.ч. за Єврокодами); Розрахунок дерев'яних конструкцій (в т.ч. за Єврокодами); САПР у будівництві.

Басараб В.А. викладач кафедри, к.т.н.

Дисципліни: Будівельна техніка; Виробнича база будівництва.

Климчук М.М. викладач кафедри, к.е.н.

Дисципліни: Енергоефективність та енергозбереження.

Лященко Т.О. викладач кафедри.

Дисципліни: Інформатика та програмування.

Бірюк С.П. викладач кафедри, к.т.н., доц.

Дисципліни: Планування та благоустрій міст; Планування міст і транспорт.

Червона О.В. викладач кафедри,

Дисципліни: Комплексна реконструкція міста (в т.ч.підземна урбаністика)

Михайловський Д.В. викладач кафедри, к.т.н., доцент

Дисципліни: Розрахунок металевих конструкцій (в т.ч. за Єврокодами); Розрахунок дерев'яних конструкцій (в т.ч. за Єврокодами);

Чередніченко П.П. викладач кафедри, доцент.

Дисципліни: Міські вулиці і дороги; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди в різних рівнях; Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди в різних рівнях.

Салоїд Н.В. викладач кафедри.

Дисципліни: Комунальне господарство міст; Управління міським господарством; Утримання міської забудови.

Жукова О.Г. викладач кафедри, к.т.н.

Дисципліни: Міська екологія.

Михальова М.Ю. викладач кафедри, к.т.н.

Дисципліни: Основи містобудівного кадастру.

Міщенко О.Д. викладач кафедри,

Дисципліни: Планування міст і транспорт.

Петруня О.М. викладач кафедри,

Дисципліни: Міські дорожньо-транспортні вузли і споруди.