Сафронова Анна Валеріївна

safronova.av

Сафронова Анна Валеріївна викладач

Народилась 17 квітня 1996 року у сім’ї викладачів. У 2013  закінчила спеціалізовану середню школу 89 м. Києва.

2014- 2017 – навчалась у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, де здобула ступінь вищої освіти «Бакалавр»,  професійна кваліфікація Дизайнер.

Закінчила у 2018 році Київський національний університет технологій та дизайну, отримавши диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Дизайн» (наразі кафедра мультимедійного дизайну), професійна кваліфікація «Дизайнер-дослідник».

2019 – 2021 – навчалась в  аспірантурі Київського Національного університету технологій та дизайну. Закінчила навчання достроково, здобувши ступінь доктора філософії галузі знань «Культура та мистецтво» спеціальності «Дизайн».  Тема дисертації:  «Фотокнига як об'єкт арт-дизайну: історія, типологія, дизайн-технології». (Рішення набуло чинності 22 лютого 2022 р.)

З 1 травня 2022 року навчається в постдокторантурі факультету мистецтва та дизайну Східного університету м. Тімішоара (Румунія) за контрактом: Postdoctoral researcher, PhD Anna Safronova, Faculty of Arts and Design, Western University of Timișoara in Timisoara, Bd. Vasile Pârvan no. 4, 300223, Timisoara (ROMANIA)

1.01. 10. 2019 – 30.06.2020 асистент кафедри дизайну факультету Дизайну КНУТД.

За роки викладацької діяльності проводила лекційні та практичні заняття українською мовами з дисципліни: «Дизайн-графіка»

kurs banner 1

kurs banner 2