Підвищення кваліфікації інженерів-геодезистів

До уваги!

Інститут інноваційної освіти КНУБА запрошує на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників. А також осіб, які були позбавлені кваліфікаційного сертифікату. Набір групи триває до 9 лютого 2024 року.

Термін навчання: 10 календарних днів з 12 лютого по 22 лютого 2024 року.

Вартість навчання становить – 4800,00 грн.

Навчання проходить онлайн, за допомогою платформи Zoom.

По завершенню навчання, слухачі складають кваліфікаційний іспит у вигляді тестування. І у разі успішного його складання, отримують Свідоцтво про підвищення кваліфікації сертифікованого інженера-землевпорядника або інженера-геодезиста.

Для проходження курсів необхідно подати документи, а саме:

- картку слухача з вклеєною фотокарткою;

- копію паспорта громадянина України (1,2 стор.) або ID картки;

- копію диплома вищу освіту за спеціальністю;

- копію кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника, інженера-геодезиста (крім осіб, які підвищують кваліфікацію після позбавлення кваліфікаційного сертифіката за рішенням Кваліфікаційної комісії);

- квитанцію про оплату;

- оформлений з Вашої сторони договір та акт в двох екземплярах.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:

+380730261281; +380981080662; +380445971987 - Труш Ірина Петрівна.

Всі необхідні документи ( крім договору та акту) можна відправити на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або доставити особисто за адресою:

м. Київ, вул. Освіти, 4, каб.232

Завжди Вам раді!