Олександра Даневича нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Вітаємо!

За вагомий особистий внесок у забезпечення  розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено директора ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА» Олександра Даневича.

Шановний Олександре Степановичу!

Щиросердно вітаємо Вас з високою державною відзнакою.

Висловлюючи свою глибоку повагу, трудовий колектив зичить Вам нових професійних досягнень та високих звершень, міцного здоров’я та життєвої наснаги, миру, щастя, добробуту й сімейного затишку.

Бажаємо, щоб Ви завжди були сповнені життєвої енергії, яка надавала б сили і бажання діяти, реалізувати найсміливіші задуми та втілювати в життя намічені плани на благо процвітання рідного інституту, освіти і науки України!

Dane

dan