Участь у міжнародній конференції з бізнесу та технологій

20201118 1

Завідувач кафедри економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова взяла участь у Міжнародній конференції з бізнесу та  технологій (ICBT 2020), яка була організована Академією бізнесу і технологій EuroMid (EMABT)  та  відбулася 14-15 листопада 2020 у Стамбулі, Туреччина.

novicova

Мета конференції - зібрати провідних фахівців, вчених і дослідників для обміну знаннями та новими ідеями, а також для обговорення сучасного розвитку у сферах бізнесу, освіти, соціальної сфери та технологій.

Крім того, конференція надала можливості науковцям та галузевим експертам зустрітися та взаємодіяти з місцевими та міжнародними учасниками.

Ключові доповіді були про «Sustainable Finance: Recent Trends and Future Developments», «Trends in Specialized Business Education Programs», «Entrepreneurship, Startup and Business Success and Social Implications», «Corporate Finance and Accounting».