Курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників та сертифікованих інженерів-геодезистів

До уваги сертифікованих інженерів-землевпорядників та сертифікованих інженерів-геодезистів!

З 28 вересня по 08 жовтня 2020 року в ІІНО КНУБА проводяться дистанційні курси підвищення кваліфікації.

Проведення підвищення кваліфікації відбувається на підставі Угоди про співробітництво щодо підвищення кваліфікації інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр України) та Інститутом інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури (ІІНО КНУБА).

Більше інформації – за посиланням. Додаткова інформація за тел.:(044) 597-19-79;