ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ ВАС, ДОРОГІ ЖІНКИ!

З появою перших теплих сонячних променів і перших тендітних квітів, ми відзначаємо Міжнародний жіночий день 8 Березня.

Сердечно вітаю вас із цим ніжним весняним святом, заради якого пробуджується природа, і з яким розквітають яскраві жіночі усмішки.

Жінка відіграє особливу роль у сім'ї, суспільстві, державі. У нашому  колективі, на різних посадах, і у різних куточках України, де створені консультаційно-профорієнтаційні сектори інституту, теж працює багато чарівних, професійних, мудрих жінок. І працюють чесно, з високим почуттям обов'язку і відповідальності, додаючи свій вклад у скарбничку досягнень рідного навчального закладу, надихаючи чоловіків на великі і благородні справи.

Тож, користуючись гарною нагодою, висловлюю вам найщирішу свою повагу та визнання.

Все, чому радіє чоловіче серце, все, що дарує нам відчуття справжнього людського щастя, нерозривно пов'язане з вами, дорогі жінки. Тому, що наша земна доля освячена маминою колисковою, бабусиною молитвою і неповторною радістю кохання.

Від імені усіх колег-чоловіків бажаю, щоб ваші оселі Господь оберігав  миром і спокоєм. Нехай у ваших родинах панує злагода, у душах – гармонія, а в серцях – любов!

Нехай весняний настрій пробудженої природи додає Вам енергії та оптимізму, а теплі весняні дні надихають Вас на нові ідеї для втілення планів, надій і мрій!

Щастя Вам, здоров'я і добра, родинної злагоди та затишку, відданості близьких і найдорожчих Вам людей!

Олександр Даневич,

директор ІІНО КНУБА

vitannia 816x561

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА