Успішно закінчили навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Тестувальник програмного забезпечення»

17 лютого чергова група слухачів успішно закінчила навчання за напрямом «Тестувальник програмного забезпечення». Наразі це дуже перспективна сфера діяльності, що перебуває в стані розвитку. Тестувальники програмного забезпечення затребувані на ринку праці і мають гідну зарплату, можуть працювати як  в офісі, так і з дому. При бажанні тестувальник може перекваліфікуватися на програміста.

Усі слухачі залишились задоволені рівнем організації навчання та якістю знань і навичок, які отримали. Про це вони говорили під час вручення сертифікатів, залишили позитивні відгуки у соцмережах.

Бажаємо наснаги, творчого натхнення, досягнення нових амбіційних цілей та розвитку в новій професії.

IMG 301f058bca73531325154ab86676cf30 V

Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури, як провідна установа з підготовки фахівців будівельної галузі, проводить постійно діючі курси підвищення кваліфікації та навчальні курси за різними напрямками навчання, по закінченню яких слухачі одержують Сертифікат або Свідоцтво встановленого зразка.

Після закінчення слухачі отримують гарні перспективи працевлаштування, адже Інститут має всі можливості для якісного навчання у відповідності до найвищих освітніх стандартів – високопрофесійний викладацький склад, необхідна матеріальна база, сучасне комп’ютерне обладнання. Графік занять та іспитів максимально адаптований до потреб учасників навчального процесу.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА