ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА СТЕПАНОВИЧА ДАНЕВИЧА З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ІІНО КНУБА

Наказом ректора КНУБА Петра Кулікова на посаду директора Відокремленого структурного підрозділу «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» призначено Заслуженого економіста України, кандидата економічних наук Олександра Степановича Даневича, як обраного за конкурсом.

Напередодні, 19 грудня, кандидатура Олександра Степановича Даневича, який до того працював на посаді першого заступника директора ІІНО КНУБА, була одноголосно узгоджена загальними зборами трудового колективу на посаду директора.

Процедура відбувалася відповідно до оголошення конкурсу на заняття посади директора.

ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ СТЕПАНОВИЧУ!

Прийміть наші щиросердні вітання.

Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності і надалі слугуватимуть піднесенню іміджу нашого навчального закладу.

Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності, нехай буде міцне здоров`я та родинне благополуччя.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги.

Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!

53c69fefc76d8747c530146d7f9bde44 604x302