Угода про академічне співробітництво між ІІНО КНУБА і Університетом Ла-Корунья (Іспанія)

ІІНО КНУБА зробив ще один крок на шляху розширення міжнародної співпраці та наближення до найвищих стандартів європейської освіти. Підписано Угоду про академічне співробітництво між ІІНО КНУБА і Університетом  Ла-Корунья.

Територіально навчальний заклад розташований в іспанському автономному співтоваристві Галісія.

Це державна установа, основною метою якого є накопичення, обробка та розповсюдження культурних і наукових, технологічних і професійних знань шляхом розвитку наукових досліджень і викладання.

Основними напрямками співробітництва є обмін викладачами, науковими та адміністративними працівниками, студентами, проведення спільних дослідницьких проектів, проведення лекцій та семінарів, організація конференцій та симпозіумів, обмін навчальною інформацією та матеріалами.

IMG 20190913 164909 205