Зустріч у Назарбаєв Університеті: серед керівників провідного навчального закладу - випускник КНУБА

Під час робочої поїздки до Казахстану, яка відбулась на запрошення Президента Незалежної агенції по забезпеченню якості освіти IQAA, делегація КНУБА на чолі з ректором Університету, професором Петром Куліковим, відвідала Назарбаєв Університет.

IMG 20190919 203552 777

IMG 20190919 203548 151

IMG 20190919 203557 567

IMG 20190919 203543 790

IMG 20190919 203554 729Навчальний заклад, створений за ініціативою Президента Республіки Казахстан в 2010 році, є флагманом вищої освіти в країні. Президентом Назарбаєв Університету є Пан Шигео Катсу.

Це перший Університет Казахстану, діяльність якого заснована на принципах автономності та академічної свободи.

Зустріч з представниками адміністрації Університету відбулась у надзвичайно теплій і дружній атмосфері. З боку керівництва було висловлено готовність до розширення співпраці з Україною як у освітній, так і у інших сферах діяльності. Була досягнута попередня домовленість про організацію стажування викладачів, проведення спільних конференцій.

Цікаво, що одним із керівників Університету, які зустрічали українську делегацію, був і випускник КНУБА, згодом аспірант, Чінві Мгбере (Chinwi Mgbere), менеджер з будівництва.

Гості ознайомилися з Університетом, зокрема, з роботою лабораторії з оцінки будівельних матеріалів, зустрілися з викладачами, студентами.

«Назарбаєв Університет справив на нас дуже гарне враження. Це навчальний заклад, який націлений стати дослідницьким університетом міжнародного рівня. Ми маємо дуже гарні перспективи співпраці, яка буде корисною обом навчальним закладам», - резюмував за підсумками зустрічі директор ІІНО КНУБА, професор Олександр Никитюк.