Відбулось засідання робочої групи щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України

Відбулось засідання робочої групи у складі представників Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ), Національного експертно-будівельного альянсу України, Інституту інноваційної освіти КНУБА та провідних фахівців галузі. Під час засідання було розглянуто пропозиції про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо участі інженерів-консультантів у реалізації будівельних проектів.

ff

ІІНО КНУБА - єдиний навчальний заклад, якому у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з АІКУ надано право підготовки сертифікованих інженерів-консультантів, послуги яких набувають все більшого поширення в Україні.

Інститут інноваційної освіти КНУБА отримав сертифікат асоційованого члена Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ), що є єдиним представником міжнародної інженерної федерації FIDIK (міжнародна  федерація інженерів-консультантів).

Асоційоване членство АІКУ є свідченням того, що ІІНО КНУБА підтверджує підтримку цілей FIDIC і дотримується кодексу етики FIDIC.