ІІНО КНУБА переходить на автоматизовану систему управління (АСУ)

Відбулась робоча нарада за участю адміністрації ІІНО КНУБА, керівників структурних підрозділів, секторів, під час якої було обговорено організаційні і технічні питання переходу Інституту на автоматизовану систему управління (АСУ).

Автоматизована система управління («електронний деканат») впроваджується з метою координації дій підрозділів навчального закладу і є важливою інновацією, яка сприятиме систематизації та осучасненню, контролю організації та ведення навчального процесу, обліку і розподіленню педагогічного навантаження, тощо.

Фахівці ІІНО пройшли спеціальний курс навчання для роботи з системою АСУ і сьогодні, по завершенню вступної кампанії, проведено весь об’єм робіт для запуску і успішного старту автоматизованої системи управління.

Під час робочої наради також були обговорені актуальні питання роботи в новому навчальному році.

IMG 0a657aa45535a8a282fe9536a529d5a5 V

IMG 0296adc139f7070a0b3720500bad92c4 V