Асоційоване членство АІКУ - свідчення підтримки ІІНО КНУБА цілей FIDIC і дотримання кодексу етики федерації

Інститут інноваційної освіти КНУБА отримав сертифікат асоційованого члена Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ), що є єдиним представником міжнародної інженерної федерації FIDIK (міжнародна  федерація інженерів-консультантів).

Асоційоване членство АІКУ є свідченням того, що ІІНО КНУБА підтверджує підтримку цілей FIDIC і дотримується кодексу етики FIDIC.

Асоційоване членство АІКУ також надає право використовувати логотип та символи FIDIC  на листах та в інших схвалених федерацією документах.

sertificat

ssss

ІІНО КНУБА - єдиний навчальний заклад, якому у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з АІКУ надано право підготовки сертифікованих інженерів-консультантів, послуги яких набувають все більшого поширення в Україні. У рамках зустрічі керівництва КНУБА, Інституту інноваційної освіти КНУБА, Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ)  та представників FIDIC  було висловлено подяку керівництву навчального закладу за ефективну співпрацю та внесок у підготовку інженерів-консультантів FIDIC.

«Зміни, крізь які проходить наша держава на шляху до світових стандартів, вимагають розвитку інженерно-консультаційних послуг, що дозволить спростити та пришвидшити будівельний процес, підвищити якість його результатів та захистити його учасників від економічних та юридичних ризиків. Тому інтерес до курсів підвищення кваліфікації інженерів-консультантів, які організовано в ІІНО КНУБА, провідному закладі вищої освіти будівельного профілю, дуже високий. А оцінки його ефективності слухачі висловлюють найвищі. Вони задоволені і умовами, які створені для навчання, і високим рівнем викладацького складу, і прикладним характером отриманих сучасних знань і компетенцій.

Меморандум, який наш навчальний заклад уклав з АІКУ є свідченням високої довіри та визнання провідної ролі закладу вищої освіти будівельного профілю, його відповідності високим стандартам Міжнародної інженерної федерації FIDIC. Сертифікат асоційованого члена Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ) – ще один крок на шляху нашого розвитку і вдосконалення навчального процесу у відповідності до високих міжнародних вимог», - наголосив директор ІІНО КНУБА, професор Олександр Никитюк.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА