Переважна більшість архітекторів і дизайнерів - випускників Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, продовжують навчання в ІІНО КНУБА

Наша сьогоднішня публікація про особливості Вступної кампанії 2019 та про наших абітурієнтів з різних куточків України – з міста Кам'янець-Подільський.

Марчук Елла Юріївна, яка очолює консультаційно-профорієнтаційний сектор ІІНО КНУБА у  Кам’янець-Подільському коледжі будівництва, архітектури та дизайну, розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії, зокрема, акцентуючи на збільшенні кількості абітурієнтів, які висловили бажання вчитися в ІІНО КНУБА.

Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну готує фахівців за освітньо–кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста і є єдиним освітнім закладом в регіоні, який готує фахівців будівельного профілю. Багато випускників коледжу приймають рішення про продовження навчального процесу саме в ІІНО КНУБА і стають його успішними студентами.   

Цьогоріч набрано три групи бакалаврів і одну магістрів. Популярністю серед вступників користувалися архітектурно-будівельні напрямки підготовку, зокрема, спеціальність «Архітектура будівель і споруд», також «Міське будівництво та господарство», на яку набір проводиться вперше.  

Переважна більшість вступників – це студенти-випускники коледжу, які закінчили навчальний заклад у різні роки. Вони отримали гарну освіту, є працевлаштованими. Але освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста недостатньо, щоб рухатися далі, досягати нових вершин у професії, робити успішну кар’єру. Тож і приймають рішення продовжити навчання. Тим паче, що це можна робити у стінах рідного коледжу, на витрачаючи кошти на переїзду, проживання у іншому місті, при цьому отримавши гарні знання і диплом найпрестижнішого закладу вищої будівельної освіти України – КНУБА.

Як зазначає Елла Юріївна, співпраця  Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну і Інституту інноваційної освіти нараховує вже чотири роки і щороку підтверджує свою ефективність – про це, зокрема, свідчить набір додаткової групи, відкриття нової спеціальності і той факт що, скажімо, з 19 архітекторів і 19 дизайнерів, які є випускниками коледжу цього року, понад 20 прийняли рішення про продовження навчання в ІІНО КНУБА.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА