Вчитися у нас цікаво, зручно і перспективно! Час для подачі заяв і документів в ІІНО КНУБА ще є!

В ІІНО КНУБА продовжується прийом заяв і документів у рамках Вступної кампанії 2019.

Бажаючі здобути освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра можуть подавати документи та заяви до 17 серпня. Окрім того, на численні звернення вступників, які з поважних причин не змогли подати документи на вступ до ІІНО КНУБА за освітнім ступенем магістра,  прийнято рішення про продовження термінів прийому документів до 19 серпня. Нагадаємо про можливість подати заяву і документи для вступу до ІІНО КНУБА в електронному вигляді на електронну адресу Інституту. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Приймальна комісія працює також і у суботу.

Характеризуючи особливості цьогорічної вступної кампанії, члени приймальної комісії зазначають збільшення кількості бажаючих здобувати освіту саме в ІІНО КНУБА майже на 20% порівняно з минулим роком. Збільшується кількість громадян іноземних держав, які висловили бажання навчатися в ІІНО КНУБА, що свідчить про активізацію міжнародної діяльності Інституту, наближення до прогресивних європейських технологій будівельної освіти.

Як засвідчили результати вступної кампанії 2019, сьогодні все більш затребуваними у суспільстві є напрямки підготовки фахівців будівельно-архітектурного профілю, адже будівельна галузь України стрімко розвивається і потребує високофахових спеціалістів, які володіють сучасними будівельними технологіями.

Змін на краще у галузі чекають працівники дорожніх служб, газівники… І хочуть бути затребуваними спеціалістами на ринку праці. Великі перспективі нині відкриваються у землевпорядників, адже ринок землі вимагатиме фахівців, які, між іншим, досконало володіють і законодавчою базою. Тому практично усі спеціальності, які пропонує ІІНО КНУБА, сьогодні затребувані серед вступників.

В цьому році також багато абітурієнтів подали заяви на спеціальності 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 281 «Публічне управління та адміністрування» на бакалаврат. Вступниками є випускники коледжів, більшість обирали продовження навчання на базі своїх навчальних закладів.

У магістрів особливий інтерес викликала нова спеціалізація у галузі будівництва "Організація та економіка будівництва", яка поєднує навчання в напряму управління та економіки з практичними навичками у будівельній галузі, що дозволяє випускникам бути конкурентоспроможними саме у галузі будівництва. Викликала зацікавленість у вступників спеціалізація "Менеджмент в галузі охорони здоров’я" та "Економіка в галузі охорони здоров’я". Зазначимо, що вступники, які хочуть здобути вищу освіту або другу вищу освіту на основі середньої або повної вищої освіти за спеціальностями «Економіка та менеджмент», мають можливість вступати без ЗНО з англійської мови, іспит можна скласти в нашому навчальному закладі.

Більшість вступників вже мають досвід практичної роботи та обирали спеціальність з урахуванням  нових перспектив працевлаштування, які відкриває новий освітньо-кваліфікаційний рівень.

«За останній рік ми зробили чимало для ствердження ІІНО КНУБА, як провідного інноваційного закладу післядипломної освіти. Адміністрація продовжує активну діяльність в напрямку розширення і розвитку міжнародних зв’язків. Так, підписано Меморандуму про співпрацю між Національним експертно-будівельним альянсом України та ІІНО КНУБА. Налагоджено ефективну співпрацю з ГС «Національний експертно-будівельний альянс України», Асоціацією Інженерів-Консультантів України (АІКУ), що є єдиним представником міжнародної інженерної федерації FIDIK (міжнародна  федерація інженерів-консультантів), що дозволяє розширювати спектр освітніх послуг і наближати до прогресивних європейських стандартів. Контакти з вищими навчальними закладами інших країн дозволяють значно підвищити кваліфікацію співробітників шляхом проведення спільних наукових досліджень, організації стажування професорсько-викладацького та студентського складу, покращити або розробити нові освітні програми та дисципліни, організувати обмін викладачами та студентами. Так, підписано Меморандум про взаєморозуміння між КНУБА та Азербайджанським університетом будівництва і архітектури, угоди про співпрацю між ІІНО КНУБА з Західнопоморським технологічним університетом Щеціні.

Високий професійний рівень професорсько-викладацького складу Інституту, який підтверджується міжнародними сертифікатами і дипломами, зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної бази, можливість отримувати вищу освіту чи навіть паралельно дві вищі освіти, поєднуючи навчання з роботою по спеціальності, форма навчання за вибором студента з врахуванням усіх його можливостей чи обмежень – це ті аргументи на користь нашого Інституту, які студенти сприймають і кількість наших абітурієнтів з різних куточків України та з країн близького і далекого зарубіжжя зростає. Цьогорічна вступна кампанія – цьому підтвердження. Ми чекаємо на розумних, амбітних, цілеспрямованих студентів і обов’язково виправдаємо їх очікування», - наголосив, оцінюючи попередні підсумки вступної кампанії 2019, директор Інституту інноваційної освіти КНУБА, професор Олександр Никитюк.

ІІНО КНУБА надає освіту високого рівня на сучасній навчальній базі! Наші випускники затребувані на українському ринку праці та за межами країни. Вони стають організаторами престижних форумів світового рівня. Ми готуємо лише успішних та інноваційних фахівців!

Детальніше про правила прийому до ВСП "Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури" у 2019 році дивіться ТУТ

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА