Урочистості напередодні професійного свята зібрали в КНУБА еліту будівельної галузі

Щорічно у другу неділю серпня в Україні відзначається  професійне свято, історія якого налічує вже понад 50 років, – День будівельника. Це професія поза часом і поза епохою. Не важливо, в якому столітті ми живемо, будівельники потрібні завжди, адже саме вони створюють наше середовище проживання, від них залежить його безпечність, комфортність, естетична привабливість.

І більшість представників цієї професії майстерності найвищого ґатунку навчають в провідному закладі будівельної освіти України та його структурних підрозділах – КНУБА. Саме тут напередодні професійного свята на урочистості зібралася еліта будівельної галузі – науковці, керівники громадських організацій, представники провідних виробничих підприємств, компаній, органів влади та місцевого самоврядування, випускники Університету різних років.

zbirna

«Це зустріч водночас урочиста і офіційно-ділова, адже у колі настільки знаних і авторитетних людей, які зібралися в КНУБА завдяки ініціативі ректора КНУБА, професора Петра Кулікова, логічно не лише приймати-дарувати вітання, а й обговорювати важливі проблеми галузі, ділитися своїми думками з колегами-партнерами щодо її майбутнього, налагоджувати нові ділові контакти, - поділився своїми враженнями директор ІІНО КНУБА, професор Олександр Никитюк. – Інститут інноваційної освіти є структурним підрозділом КНУБА, провідним закладом післядипломної освіти будівельного профілю, який демонструє гарні результати в нинішній вступній кампанії і пишається, що готує фахівців будівельної галузі високого рівня, затребуваних на українському ринку праці. Цінують наших спеціалістів і за межами України. А громадяни інших держав все активніше висловлюють своє бажання вчитися будівельним професіям саме у нас. Це позитивні тенденції.

qqq

qqqq

Напередодні професійного свята від імені колективу Інституту щиро вітаю усіх представників будівельної галузі. Нехай День будівельника надихає на нові професійні досягнення, успішну реалізацію проектів, підкорення нових висот! Нехай праця приносить будівельникам  радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а нашій країні – процвітання».

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА