Підписано меморандум про співпрацю між Національним експертно-будівельним альянсом України та Інститутом інноваційної освіти КНУБА

Під час «круглого столу», організатором якого стала ГС «Національний експертно-будівельний альянс України», за участю найкращих експертів будівельній галузі та ЖКГ було обговорено низку важливих питань щодо  ситуації в галузі та прийнято рішення про створення на базі Національного експертно-будівельного альянсу України більше 30 різних секторів для спільної роботи експертів з галузей будівництва та житлово-комунальних послуг України, окремих підрозділів для об’єднання експертів з виконання різноманітних будівельних робіт та проектних робіт.

s

У рамках зустрічі було підписано низку важливих угод та рішень.

Так, підписано меморандуму про співпрацю між Національним експертно-будівельним альянсом України та Інститутом інноваційної освіти КНУБА, який на заході представляв директор, професор Олександр Никитюк.

s2

Виступаючи на форумі, Олександр Никитюк розповів про основні напрямки діяльності ІІНО КНУБА та наголосив на важливості взаємодії освіти, науки і виробництва, яка активно впроваджується в життя завдяки інноваційній діяльності Інституту. Олександр Андрійович також акцентував на тому, що співпраця з ГС «Національний експертно-будівельний альянс України», Асоціацією Інженерів-Консультантів України (АІКУ), що є єдиним представником Міжнародної інженерної федерації FIDIC (Міжнародна федерація інженерів-консультантів), іншими провідними структурами, дозволяє розширювати спектр освітніх послуг, які надає навчальний заклад, підвищувати їх рівень і наближати до прогресивних європейських стандартів.

Відеотрансляція ТУТ

Основним напрямом співробітництва між НЕБАУ та ІІНО КНУБА, як провідного закладу післядипломної освіти будівельного профілю, визначено проведення спільних освітніх заходів, спрямованих на задоволення потреб у кваліфікованих кадрах, створення для цього сприятливих умов для розширення можливостей працевлаштування та підвищення якості освіти.

0001

Довідково: Громадська спілка “Національний експертно-будівельний альянс України” була створена 22 березня 2018 року. Метою НЕБАУ є об’єднати всіх, хто працює у будівельній галузі, для інноваційного розвитку та вирішення спільних завдань.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА