Викладачі ІІНО КНУБА міняють традиційні підходи до викладання та вчать генерувати нові ідеї

27 учасників та учасниць з 13-ти різних регіонів України з різним досвідом та спеціалізацією впродовж трьох днів (17-19 травня) обговорювали практичні кроки, які вже завтра будуть змінювати освіту. Серед них – і представники ІІНО КНУБА. ЩО спонукало наших колег приєднатися до команди  #Прогресильні? Про це розпитуємо у доктора економічних наук, доцента, завідувача кафедри економіки та менеджменту ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва та архітектури» Інноли Новикової:

«Цей проект для тих, хто має бажання подивитися на процес навчання по-новому, переосмислити традиційні підходи до викладання та "оновити" власні можливості генерувати нові ідеї. Саме такі акценти у своїй викладацькій роботі сьогодні використовують педагоги Інституту інноваційної освіти».

Хочете дізнатися про практичні кроки, які вже завтра будуть змінювати освіту, а також інструменти адвокації, то інтенсив "Викладачі ін екшн"для вас, адже зміни краще розпочинати з себе, - переконані учасники заходу.

Що конкретно акумулюють отримані знання і компетенції?

• • розуміння того, що таке адвокаційна кампанія (це не адвокатська діяльність!!!), як її планувати й організовувати;
    • читання "живих книг" («живої бібліотеки»);
    • mind-mapping над тим, що турбує самого викладача (від організаційних проблем до суспільного (не)визнання);
    • мистецтво ведення переговорів;
    • типологія лідерства;
    • підбір команди та ефективний розподіл ролей в ній (від MBTI, PAEI до DISC моделей);
    • синквейн, енерджайзери, (ре)фреймінг, VUCA-світ
    • та багато-багато іншого.

Ми рухаємось вперед! Ми розуміємо, що наші студенти чекають від нас лише прогресивних знань, ідей, проектів!

pr 4

pr 2