Вітання з днем народження ректору КНУБА, професору Петру Мусійовичу Кулікову

Сьогодні свій день народження святкує доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, Лауреат державних премій України в галузі науки і техніки (2008 р.), освіти (2013 р.), ректор КНУБА Петро Мусійович Куліков.

Шановний Петре Мусійовичу!

Прийміть наші щиросердні вітання зі святом.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Під Вашим керівництвом Київський національний університет будівництва та архітектури став одним із лідерів вищої освіти країни. Сьогодні КНУБА – більше, ніж просто університет. Це місто талановитих студентів, місто перспективної науки, місто успішного і красивого майбутнього!

Колектив Інституту інноваційної освіти бажає Вам, Петре Мусійовичу, подальшої натхненної керівної, наукової, освітньої діяльності, сміливих, цікавих і результативних починань! Переконані, що і надалі Ваша плідна і конструктивна робота буде служити інтересам держави, вихованню молоді, розвитку і зміцненню досягнень університету. А наш колектив завжди Вас підтримає!

Міцного здоров’я та Божого благословення!