Київ Смарт Сіті 2018

Заступник директора з навчально-методичної роботи Івахненко Ірина Сергіївна та викладач кафедри цивільної інженерії Шуваєва Ольга Юріївна ІІНО КНУБА, 31 жовтня 2018 року відвідали КВЦ "ПАРКОВИЙ", де відбулась культурна подія року Kyiv Smart City Forum 2018 – одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Форум є платформою для активної спільноти, яка цікавиться міською тематикою.

Завдання Форуму – максимально просувати цінності smart city та сприяти розбудові розумних міст, які працюють як сервіс, а не споживають людський ресурс.

Kyiv Smart City Forum'18 презентував громадськості найактуальніші інноваційні smart рішення, які сьогодні вже впроваджуються в інфраструктуру українських міст. Захід став однією з найбільших комунікаційних платформ столиці та об'єднав кращих урбаністів, представників технологічних компаній, а також головних українських та міжнародних експертів.

P81031 095310  P81031 114929