Звернення директора ІІНО КНУБА Олексія Шкуратова з нагоди річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 26 квітня, минає 38 років від дня Чорнобильської катастрофи. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків. Чорнобиль став жорстоким уроком для людства, а наші співвітчизники – прикладом мужності та самопожертви.

В цей день вшановуємо усіх, хто став частиною великого подвигу - порятунку людей від атомного лиха. Час не загоїв чорнобильських ран. Але, на жаль, не для всіх ті трагічні події стали уроком. Злочини проти людства, проти довкілля, проти нашої рідної землі сьогодні продовжуються.  Нині росія ледь не щодня вдається до світового терору та шантажу, тримаючи у “заручниках” Запорізьку АЕС. Катастрофа 20-го століття не має повторитися у 21-му! Аби світ знову не опинився на межі ядерної катастрофи! Аби наші діти мали світле майбутнє! Низький уклін кожному Герою, який боронив і боронить сьогодні нашу землю. Гордість за Вашу мужність та незламність завжди житиме у серцях людей!

Олексій ШКУРАТОВ, доктор економічних наук, професор,
директор ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»

photo 2024 04 26 09 51 30