Екскурсія здобувачів освіти на будівельний майданчик у м. Ірпінь: цікаво, корисно, інноваційно!

Практична спрямованість навчального процесу  – важливий напрямок діяльності ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури». Адже проблема усунення такого недоліку традиційних форм і методів навчання, як розбіжність між теорією і практикою, під час навчання в умовах воєнного стану є особливо актуальною.

Практичні заняття на підприємствах, екскурсії здобувачів освіти на будівельні майданчики  створюють високу мотивацію отримання знань та набуття навичок у роботі. А інститут, який працює в тісному контакті із підприємствами-роботодавцями, враховує вимоги, які пред’являються до майбутніх фахівців в перебігу їх професійної підготовки, максимально наближає навчання до запитів виробництва, чим забезпечується високий відсоток працевлаштування випускників – понад 90 із них працевлаштовуються за фахом.

Минулого тижня відбулися практичні заняття - екскурсія на будівельний  майданчик – житловий будинок у м. Ірпінь з максимальним інженерним забезпеченням,  для здобувачів освіти ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», які навчаються на 1 та 2 курсах за спеціальностями   022 «Дизайн», 191 «Архітектура та містобудування».

Окрім того, можливість побувати на будівельного майданчику та отримати корисні знання і практичні компетенції мали і ті здобувачі освіти, які не змогли приєднатися до групи офлайн, - завдяки відеотрансляції, яка велась з об’єкту.

В процесі підготови фахівців в ІІНО КНУБА максимально широко використовують сучасні методи навчання, упроваджують новітні виробничі технології та сучасні освітні практики.

photo 2023 10 23 11 46 22

 

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА
https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/bandarqq/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/dominoqq/ https://adlgaward.id/wp-content/uploads/-/pkv-games/ Pkv Games https://sahivsoc.org/FileUpload/-/pkv/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/dominoqq/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/bandarqq/ https://dailycrm.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/
slot1131 slot 5k Robopragma PG Soft aduq gb777 ying77 slot777 bandarqq dominoqq gb777 mixparlay pkv games poker qq slot raffi ahmad bandarqq dominoqq pkv games poker qq bandarqq slot raffi ahmad pkv games bandarqq bandarqq bandarqq bandarqq